ایرانیان عزیز! بشتابید، بشتابید رأی بدهید!

حتما شما هم هر از گاهی، ایمیلی با جملات غرورآمیز و تحریک کننده حماسی دریافت می‌کنید که ای ایرانیان سلحشور، چه نشسته‌اید که در فلان رأی‌گیری سایت، یکی از گزینه‌ها نماینده ایران کشورمان است و برای نشان دادن خودمان به جهان و جهانیان به این سایت رفته و به گزینه نامبرده رأی دهید.


به گزارش «تابناک»، این اتفاق به تازگی برای رأی‌گیری وب سایت یاهو درباره کاندیداهای موارد گوناگون اسکار امسال رخ داده و ایمیلی مبنی بر شرکت در این رأی گیری و بالا بردن شانس فیلم «جدایی نادر از سیمین» فرستاده شده است. نتایج این دست رأی‌گیری‌ها هر جا که پای یک گزینه ایرانی در میان است، بیشتر یکسویه و غیر معمول است، چنان که در این رأی‌گیری در هر دو موردی که این فیلم کاندیدای دریافت جایزه است، سهم جدایی بیش از 90 درصد آراست و دیگر گزینه‌ها نیز سهم یک رقمی از رأی دیگر کاربرها دارند.

اکنون اگر نگاهی به آرای سایر موارد اسکار امسال ـ که گزینه ایرانی در میان آنها نیست ـ بیندازیم، می‌بینیم که نتایج تا اندازه‌‌ای متوازن و حاکی از رقابتی برابر میان گزینه هاست.


 


دفتـــــر اصفهان: خیـــابان امام خمینی، کیلومتــــر 3 ، کارخانه روغن نبـــــاتی ناز
 شماره تلفن:3320001-3 فکس:3315521 info@nazoil.ir:پست الکترونیکی
دفتــر تهـــــران: خیــــابان ولیعصر، بــــــالاتر از میــــرداماد ، روبـــــروی بیمـارستان ولیعصــــر، بـــــرج پیـــــروز، طبقـــــه نهــــم ، واحـــــد 905
شمــــاره تلفن : 22258411-15 فکس: 22258416 - 22262078


تمام حقوق این سایت متعلق به شرکت روغن نباتی ناز می باشد. | طراحی و پیاده سازی : فرابرد شبکه