درباره ما

کارخانجات صنعتی تولید روغن‌نباتی ناز اصفهان در سال 1337 تأسیس و در سال 1341 با تولید روزانه 5 تن روغن‌نباتی هیدروژنه به بهره‌برداری رسید  . در سالهای بعد با توسعه و بالابردن ظرفیت‌های تولید و بکارگیری دستگاههای مدرن و پیشرفته ، هر روز رشد تکاملی خود را طی کرده و هم اکنون نیز به این حرکت ادامه می‌دهد . به طوری که با تأسیس شرکت کشت و صنعت گلبهار سپاهان در سال 1382 سعی در نفوذ هر چه بیشتر در بازارهای داخلی و خارجی داشته است .

تولیدات اصلی این کارخانجات عبارتند از : روغن مایع آفتابگردان و سویا ، روغن جامد هیدروژنه ، روغن مخصوص سرخ‌کردن و روغن صاف ویژه قنادی ، ضمناً این مجموعه در نظر دارد در آینده روغن مایع کنجد و کلزا را نیز به بازار مصرف ارائه دهد . 

تولیدات فرعی این کارخانه عبارتند از : اسیدهای چرب ویژه صابون‌سازی ، مواد اولیه خوراک دام و طیور ، انواع کنجاله‌های پروتئین‌دار و نیز تولید گاز اکسیژن برای مصارف بیمارستانی و امور صنعتی . از دیگر فعالیت‌های این مجموعه می‌توان به تولیداقلام بسته‌بندی (بطری و حلب) و چاپ نیز اشاره کرد که ضمن تولید با کیفیت این اقلام ، علاوه یر تأمین نیازهای خود توانسته به سایر مشتریان نیز پاسخ مثبت دهد .


دفتـــــر اصفهان: خیـــابان امام خمینی، کیلومتــــر 3 ، کارخانه روغن نبـــــاتی ناز
 شماره تلفن:3320001-3 فکس:3315521 info@nazoil.ir:پست الکترونیکی
دفتــر تهـــــران: خیــــابان ولیعصر، بــــــالاتر از میــــرداماد ، روبـــــروی بیمـارستان ولیعصــــر، بـــــرج پیـــــروز، طبقـــــه نهــــم ، واحـــــد 905
شمــــاره تلفن : 22258411-15 فکس: 22258416 - 22262078


تمام حقوق این سایت متعلق به شرکت روغن نباتی ناز می باشد. | طراحی و پیاده سازی : فرابرد شبکه